Далеко не всі продукти можна включати в свою трапезу увечері, адже вони можуть не тільки погано відбитися на вашій фігурі, але і нашкодити здоров’ю в цілому. Вечеря – найважливіший прийом їжі, до якого варто підходити розумно, пише Телеграф.

Сіль, цукор і спиртні напої однаково затримують рідину в організмі, тому не дивно, що повечерявши солоною рибкою з картоплею і салатом, заправленим майонезом, та ще й випивши келих пива або будь-якого іншого алкогольного напою і закусивши десертом, вранці обличчя і кінцівки набрякають.

Десерти, цукерки, шоколад. Загалом все, що містить рафінований цукор. Якщо вже так сильно хочеться солодкого, тоді з’їжте замість десерту чайну ложку меду, він хоча б рідину в організмі затримувати не буде, зате принесе вам користь.

Закрутки, ковбаса, чіпси, солоні і копчені продукти, магазинні соуси і так далі. Всі продукти і страви, де є сіль, особливо ті, в яких ви не знаєте, яка кількість солі було додано, на вечерю їсти категорично не можна, інакше набряків не уникнути.

Дієтологи рекомендують готувати страви для вечірньої трапези самостійно, щоб ви могли контролювати – скільки і яких інгредієнтів додаєте. В такому випадку вранці у вас не буде набряків і ви відчуєте, що стали добре висипатися.error: Content is protected !!