ПЦУ сьогодні приймає онлайн-записки про молитву за здоров’я чи упокій, ці записки зачитають на службі у Пасхальну ніч. Про це ідеться на фейсбук-сторінці ПЦУ.

«Онлайн-записки сьогодні зачитуватимуться у Пасхальну ніч – під час особливого урочистого богослужіння, коли ми, кожен у своїй домівці, єдиними вустами промовимо: “Христос Воскрес! Воістину Воскрес”. Тож заповнюйте форму іменами близьких, молитва за яких буде обов’язково звершена», – пише ПЦУ.

Сьогодні до 22:00 потрібно заповнити форму за посиланням, щоб подати записку.

«Хоч цьогоріч ми зустрічатимемо Великдень в оселях, та нас єднатиме велика сила спільної молитви: за наших близьких, за здоров’я медиків та недужих, за подолання небезпечної хвороби, за нашу країну. Приєднуйтеся до Божественної літургії сьогодні о 23:00 на нашій сторінці. Зустріньмо свято Воскресіння Христового у духовній єдності!», – йдеться в повідомленні

Де і коли дивитися трансляції богослужінь?

О 23:00 розпочнеться Пасхальне богослужіння, яке триватиме до 3:00 неділі. Тож у спільній молитві, з благословінням Предстоятеля і надією в серці ми разом зустрінемо свято Христового Воскресіння. Долучайтеся до Великоднього богослужіння на нашій сторінці, на сторінці Митрополит Епіфаній або на нашому YouTube-каналі: bit.ly/2LHBrIv.

Також Пасхальне Богослужіння транслюватиметься на таких телеканалах: 1+1, UA:Перший, 24-й, «Прямий», 5-й, Еспресо TV, ТРК «Київ», 33-й. А також ви матимете змогу почути богослужіння на хвилях Українського радіо. Знайдіть частоту у вашому місті чи поставте собі додаток suspilne.radio..error: Content is protected !!