На сайті МОЗ оприлюдено до обговорення проєкт постанови, що визначає тарифи та механізми оплати медичних послуг із гарантованого пакету, передає Tvoemisto.tv.

Ідеться про тарифи для екстреної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої), паліативної медичної допомоги, медичної реабілітації, медичної допомоги дітям до 16 років, медичної допомоги у звʼязку з вагітністю та пологами.

Згідно з проєктом, базова ставка за проліковані випадки, які включено до пакетів «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій» становитиме 4 563,64 грн. Тариф встановлюється як комбінація глобальної ставки та базової ставки на пролікований випадок, до якої застосовуються вагові коефіцієнти, що враховують складність клінічних випадків та інтенсивність використання ресурсів.

Тариф з надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах (ставка на пролікований випадок) становитиме 19 332,31 грн. Надання медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда в стаціонарних умовах (ставка на пролікований випадок) хочуть встановити на рівні 16 001,43 грн.

Пологовий пакет у МОЗ оцінюють у 8 136,03 грн.

Тариф з надання медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках, залежно від складності наданої медичної послуги, становитиме від 26 087,72 грн до 98 533,82 грн.

До тарифів за медичні послуги, які передбачені проєктом постанови, не включено вартість лікарських засобів, медичних виробів та витратних матеріалів, які забезпечуються у централізованому порядку за рахунок інших програм державного бюджету.

Із повним переліком тарифів можна ознайомитись за посиланням.Новини партнерів:

error: Content is protected !!