Влада Італії планує наступного місяця відновити роботу музеїв і головних визначних пам’яток країни, закриті через спалах коронавірусу COVID-19. Водночас через загрозу поширення коронавірусу кордони Італії залишаться закритими для іноземних туристів мінімум до кінця 2020 року.

Про це в інтерв’ю La Repubblica заявив міністр культури і туризму Італії Даріо Франческіні, повідомляє lb.ua.

“У травні, не з 4 (числа – ред.), а трохи пізніше (будуть відкриті – ред.) ті музеї і археологічні пам’ятники, які зможуть відповідати вимогам безпеки”, – зауважив Франческіні.

Серед тих пам’яток, які отримають можливість відновити роботу, міністр назвав Колізей і Помпеї.

З найбільшими труднощами зіткнуться театри, кінозали та інші установи культури з обмеженим простором.

“Але ми запевняємо, що жоден театр, кінотеатр, артист не буде забутий. Ми виділяємо спеціальні фонди для їхньої підтримки”, – зазначив Франческіні.

За його словами, уряд Італії готовий підтримувати внутрішній туризм і сім’ї з низькими доходами. Їм, як повідомив Франческіні, будуть надаватися субсидії (до 500 євро на сім’ю) на літній відпочинок всередині країни.

Водночас говорити про в’їзд в Італію туристів з інших країн поки передчасно, заявив він.

“Буде залежати (відкриття кордонів – ред.) від епідеміологічної ситуації та політики кожної окремої держави. Міжнародного туризму цьогоріч не буде”, – вважає міністр.error: Content is protected !!