Для когось щасливе життя в достатку – це недосяжна мрія, для інших же це мета, досягти яку набагато простіше, ніж здається.

Відома письменниця Луїза Хей доводить, що мрія перероджена в ціль, цілком може стати реальністю. Вона є автором безцінних мотиваційних книг, для багатьох вони стали настільними.

У чому ж суть?

Філософія, яку несе письменниця полягає в тому, що людина здатна не тільки зцілити себе самостійно, але і позбутися від фізичних, емоційних і фінансових проблем.

Як залучити багатство

Письменниця закликає своїх читачів позбутися стереотипного мислення і розширити периметр кругозору. Луїза Хей заявляє, що всі наші уявлення про гроші занадто обмежені, і ми самі себе заганяємо в рамки.

Наприклад, Ви бажаєте поїхати в Париж, але впевнені, що грошей на поїздку немає, тому подорож мрії має бути скасовано.

Таким чином, фінанси стають непереборною перешкодою, на якому власне і концентрується людина. Однак, якщо Ви будете спрямовувати свій потік енергії на афірмації, рано чи пізно Ви опинитеся там.

Давайте розберемо докладніше, що ж насправді являють собою афірмації.

Слова афірмації – це позитивні формули самонавіювання. Завдяки їх чистому і щирого повторення підсвідомість людини налаштовується на правильну хвилю. Сама автор підкреслює, що якщо робити афірмації тільки заради грошей і не мінятися внутрішньо, то нічого не вийде. Адже щастя, це перш за все стан душі.

Методику успішно застосовують мільйони людей. А в досягненні матеріальних і емоційних благ допомагає лише внутрішній духовний розвиток. Щоранку задає ритм новому дню, і воно повинно починатися з думкою про те, що у Вашому житті все добре, а необхідне саме знайде Вас і події в щоденній суєті переходять від однієї радості в іншу.

Повторення афірмації має бути щоденним заняттям, супроводжуйте їх чіткої візуалізацією, так бажання здійсняться набагато швидше.

Ми зібрали найдієвіші афірмації:

Мені по плечу заробляти великі гроші;

Моя любов до грошей взаємна;

Я дозволяю собі отримувати хороші гроші;

Моє багатство щодня зростає;

Я досягаю бажаного;

Моя робота приносить щастя;

Я магніт для притягання грошей.

Афірмації працюють на глибокому рівні підсвідомості, їм необхідний правильний алгоритм роботи. Введіть їх в щоденну практику, і успіх гарантовано!

За матеріалами beamgirl.com Новини партнерів:

error: Content is protected !!