Для тих, кого вже не здивуєш звичайною глазур’ю з різнокольоровою цукровою посипкою — ми зібрали список небанальних ідей. Розказуємо, як можна оформити паску:

1. Гніздо з карамелі

Для приготування карамелі можна взяти рецепт з інтернету, чи просто розчинити в пательні цукерки. Також варіант — розігріти цукор, без інших додатків. Далі, за допомогою виделки чи насадки від міксера — розділити карамель на тонкі смужки й закрутити в невелике коло. У вас вийде пишне декоративне гніздо, яке легко закріпиться на ще не застиглу глазур. А на це гніздо вже можна викласти писанки з марципана.

2. Печиво символічних форм

Зробіть тісто для звичайного пісочного печива (можна приготувати темне, додавши какао). Ножем, чи спеціальними формочками, виріжте символічні солодощі. Це можуть бути сердечка, голубки, янголи, писанки, баранчики тощо. Коли приготуєте печиво — дайте йому охолонути. А далі розмалюйте білковою чи цукровою глазур’ю.

Закріпити на великодній випічці таке печиво можна теж за допомогою глазурі. Використати для кріплення шоколад, карамель чи дерев’яні шпажки.

3. Писанки з марципана

Для того, щоби зробити декоративні писанки — можна використати марципан, це найпростіший варіант. Різнокольорові прикраси потім покриваються барвниками різних кольорів, або ж розмальовуються орнаментом, за допомогою тонкого пензлика. Хвилюєтесь. Що не вийде намалювати орнамент? Просто покрийте писанку крапельками іншого кольору. А як їх поставити на паску — читайте в наступному пункті.

4. Рослини як декор

Бутони живих квітів чудово пасуватимуть до випічки, але підійдуть також засушені. Добре виглядатимуть на білій глазурі гілки ялини чи сосни, у поєднанні із сушеними вишнями. Для оздоблення також можна використати свіжий розмарин у поєднанні з курагою, сушену лаванду.

5. Глазур із двох кольорів

Аби білкова глазур виглядала більш привабливо — її можна перефарбувати в різні кольори. Використайте харчові барвники чи натуральні компоненти потрібних відтінків. Частину глазурі можна залишити білою, а іншу пофарбувати в рожевий чи блакитний кольори. Покрити дві половини паски різними відтінками чи зробити абстрактний візерунок. Також, якщо оберете насичений колір — можна намалювати щось за допомогою зубочистки, сірника чи пензлика.

Інший варіант — малювати вже по застиглій глазурі. Почекати, поки білок підсохне, оремо у воді розвести харчові фарбники. Потім за допомогою тонкого пензлика нанести потрібні візерунки: орнамент, квіти чи різні символічні зображення.

6. Інші прикраси навколо

Окрім прикрас поверх паски, можна вигадати й загальне оздоблення. Наприклад, зробити отвори в печиві перед випіканням, а потім нанизати його на стрічку й пов’язати навколо випічки. Щоби паску було зручно переміщати та оздоблювати — закріпіть її за допомогою глазурі на картонній підставці. Бортики випічки можна прикрасити, вирізавши форму для візерунка з паперу. А покрити світлими й темними кольорами за допомогою какао й цукрової пудри.error: Content is protected !!